Rozwiązania ochronne dla firm – na ratunek w walce z COVID-19.

Rozwiązania ochronne dla firm – na ratunek w walce z COVID-19.

Wzrost liczby zachorowań notowany niemalże każdego dnia, nie nastraja pozytywnie. Wręcz przeciwnie, sprawia, że nie pozostaje nam nic innego jak tylko nauczyć się żyć z koronowirusem i odpowiednio się do tego przygotować. Środki ochronne jakie musieliśmy wprowadzić jak standy do dezynfekcji rąk, maseczki czy ścianki ochronne, które miały być „na chwilę”, staną się stałym element wystroju wielu wnętrz. Warto zastanowić się na produktem ochronnym, który jednocześnie będzie elementem dekoracyjnym lub neutralnym – nie wpływającym na design pomieszczenia.
Boxy ochronne w biurze zapewniają swobodę wykonywania pracy oraz ograniczają ryzyko zakażenia się Covid-19.

Choć nadal w wielu firmach zalecanym sposobem pełnienia obowiązków jest praca zdalna (home office), to jednak coraz więcej biur otwiera się na swoich pracowników. Warunkiem jest zastosowanie szczególnych środków ostrożności, w celu zapewnienia bezpieczeństwa. W nowej rzeczywistości pracodawca powinien zadbać o wiele kwestii, do których wcześniej nie przywiązywał tak dużej uwagi. Najlepszy przykładem są być tekstylne ścianki biurowe, przegrody nabiurkowe– do niedawna pełniące przede wszystkim funkcję przegrody, zapewnienia pracownikom prywatności; obecnie umożliwiające zachowanie zalecanego dystansu pomiędzy osobami znajdującymi się w biurze.

Ścianki możemy dopasować do każdego wnętrza, malując profile na dowolny kolor wg palety RAL, a na panelach umieszczając dowolny motyw graficzny.

Stanowiska pracy w przestrzeni otwartej typu open space należy rozdzielić w taki sposób, by zachować zalecany odstęp pomiędzy pracownikami oraz w miarę możliwości dostosować ustawienie biurek w taki sposób, by pracownicy nie siedzieli zwróceni do siebie przodem. Dobrym pomysłem będą wszelkie przegrody oddzielające biurka, ścianki nabiurkowe, ścianki działowe, dzięki którym pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki w bezpiecznych warunkach.

Kabiny, Boksy ochronne do bezpiecznej pracy biurowej w czasach pandemii. Jest to jedno z najbardziej uniwersalnych i praktycznych rozwiązań, jakie możemy wdrożyć, aby przygotować biuro na powrót pracowników zdalnych. Z jednej strony pomagają zatrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa, a z drugiej zapewniają swobodę wykonywania pracy oraz psychiczny komfort minimalizacji ryzyka zakażenia.

Box ochronny w przestrzeni biurowej typu open space.

Przygotowaliśmy, także szeroki wybór produktów i akcesoriów do odkażania rąk. Sprzęt do dezynfekcji to praktyczne urządzenia, które pomagają w ochronie pracowników oraz odwiedzających klientów czy gości przed zarazkami przenoszonymi na dłoniach. W obecnych czasach, gdy wstęp do jakiegokolwiek zamkniętego pomieszczenia wymaga odkażenia dłoni, standy do dezynfekcji są na porządku dziennym i jesteśmy do nich przyzwyczajeni. Stojaki do dezynfekcji można spersonalizować np. można na nich umieścić dowolną treść lub własny motyw graficzny. Akcesoria do dezynfekcji w naszej ofercie dostępne są w wielu wariantach –zarówno niewielkie sensoryczne dozowniki bezdotykowe, dyspensery łokciowe jak i gotowe stanowiska do dezynfekcji.

w trosce o najmłodszych przygotowaliśmy linię standów do dezynfekcji dedykowaną do szkół, przedszkoli, przychodni, szpitali czy parków rozrywki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *