Przykuwające uwagę, przyjazne i estetyczne stoiska targowe EASY FRAMES.

Przykuwające uwagę, przyjazne i estetyczne stoiska targowe EASY FRAMES.

Jak uzyskać maksymalną efektywność w branży targowej?

To jest pytanie, przed którym stoi każda firma budująca stoiska na targach, bez względu na to czy duża czy mała. Projekt jest zatwierdzony i nadchodzi czas, by zastanowić się jak go zrealizować, wykonać. Aby osiągnąć maksymalną efektywność realizacji konceptu, należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników. Jednym z kluczowych jest to, jakie materiały zostaną użyte do urzeczywistnienia projektu i ile mamy na to czasu.

Znalezienie idealnego rozwiązania dla stoiska targowego spełniającego szereg wymagań często bywa wyzwaniem. Dlatego też dobrze zwrócić się ku nowoczesnym rozwiązaniom oferowanym przez rodzimego producenta – ELSTAR z Poznania. System wystawienniczy Easy Frames to system oparty na zasadzie szybkiego i sprawnego montażu, bez użycia specjalistycznych narzędzi.

Easy Frames system na nowe czasy

Podczas tworzenia różnorodnych stoisk targowych, ścianek reklamowych czy wysp promocyjnych ważne są: trwała konstrukcja oraz wszechstronność zastosowania. Obie te cechy zapewnia Easy Frames. Koncepcją tego systemu jest bardzo prosta budowa stoisk targowych w oparciu o ramy modułowe, które można zestawiać ze sobą w dowolnej konfiguracji w zależności od okazji promocyjnej czy wielkości powierzchni, która jest do zagospodarowania. Montaż jest prosty i intuicyjny – bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi. Ramy łączy się za pomocą konektorów. Jako wypełnienie stosuje się wymienną grafikę: (panele: PCV czy dibond lub tkaniny tekstylne), które pozwalają na swobodę aranżacji. Krawędzie tkaniny są obszyte silikonową uszczelką, którą wpina się w nutę profila uzyskując tym samym idealnie napiętą i wyeksponowaną grafikę. Wypełnienie panelowe natomiast mocuje się za pomocą rzepu, który jest przyklejony po obwodzie ramy.

Bądź EKO

Stawiamy na materiały recyclingowe, w nich widzimy rozwiązania na najbliższe lata.

Odpowiedzialne technologie produkcji, zastosowanie materiałów podlegających recyklingowi, to zalety, które przyczyniają się w znacznym stopniu do ochrony środowiska. System może być wielokrotnie użyty podczas wielu okazji w dowolnym ustawieniu. Dzięki temu generuje znaczniej mniejszy ślad węglowy.

Czas to pieniądz

System pozwala na znaczne skrócenie czasu budowy stoiska targowego w stosunku do tych tradycyjnych, budowanych z płyty. Fakt, że Easy Frames nie wymaga zastosowania dodatkowych, skomplikowanych narzędzi sprawia, że do zbudowania stoiska wystarczy dosłownie kilka osób. Nie ma konieczności angażowania dużego zespołu.

Stoisko szyte na miarę

            Powierzchnie targowe, jak powszechnie wiadomo bywają różne. Nie zawsze zatem jest możliwy zakup wyłącznie standardowych modułów, aby w pełni zaprojektować, zagospodarować dostępną przestrzeń. Easy Frames można zamówić, także w wersji niestandardowej. To znaczy formaty ram mogą być dopasowane do konkretnych potrzeb projektowych – szyte na miarę. Co więcej, produkcja konstrukcji nietypowych i elastyczne podejście do realizacji projektów to cecha, która nas wyróżnia od lat. Nasza mocna stroną, którą doceniają nasi wieloletni partnerzy.

Wydatek, który się opłaca

            Zakup systemu, który pozwala na wielokrotne wykorzystanie w wielu układach przy okazji różnych imprez targowych, pozwala na szybki zwrot z inwestycji. W dowolnym momencie można dokupić ramy czy akcesoria, które pozwolą na zbudowanie jeszcze bardziej rozbudowanych konstrukcji.

Wszystko pod jednym dachem

            Inwestycja w system modułowy EASY FRAMES to pewna i kompleksowa realizacja zamówienia. Oprócz produkcji stoisk, ELSTAR zapewnia, także usługę druku na tkaninach oraz nośnikach panelowych jak PCV i dibond. Dodatkowym autem jest możliwość doboru odpowiedniego oświetlenia (lampy na wysięgniku, naświetlacze, moduły LED) czy pokrycia podłogowego (wykładziny czy panele). Wszystko dostępne jest w jednym miejscu, co pozwala na szybkie realizacje zamówień i istotnie zmniejsza koszty transportu.