Jaśniejszy sposób prezentacji – ramy tekstylne eltex!

Jaśniejszy sposób prezentacji – ramy tekstylne eltex!

Podświetlenie LED znacznie zwiększa atrakcyjność i widoczność prezentowanych treści reklamowych. Produkowane przez nas kasetony LED są dostarczane z zamontowanymi już modułami LED. Wystarczy podłączyć zasilacz i gotowe!

Ramy naścienne

Ramy naścienne znajdują szerokie zastosowanie w reklamie, systemach informacji wizualnej, aranżacji wnętrz sklepów, salonów firmowych czy hoteli.,Profile do napinania tkanin naścienne przeznaczone są do tworzenia zarówno mało i wielkoformatowych grafik zawieszanych na ścianach. Punktów usługowych, hoteli, restauracji oraz instytucji publicznych.

Ścianki wolnostojące

Ramy stojące z grafiką na tkaninie tekstylnej to estetyczne i funkcjonalne ścianki, parawany czy przegrody. Z powodzeniem wykorzystywane do aranżacji wielu wnętrz, w celach reklamowych i dekoracyjnych. Doskonale nadają się do tworzenia  ścianek sponsorskich, ścianek działowych, boxów, a także do budowy stoisk wystawienniczych czy wysp promocyjnych.

Ramy podwieszane

Kasetony podświetlane, ramy lub konstrukcje o innych kształtach to doskonałe uzupełnienie każdego stoiska targowego czy punktu sprzedaży. Świetnie sprawdzą się również w innych przestrzeniach takich jak sklepy, lotniska i salony firmowe. Przyciągają uwagę z daleka i pomagają w najlepszy sposób wyeksponować grafiki.

Profile do ram podświetlanych

Profile do lightboxów zostały zaprojektowane z myślą o uzyskaniu najlepszych efektów wizualnych, jakie może dać wewnętrzne podświetlenie ramy. W zależności od rodzaju profila – można zastosować podświetlenie krawędziowe lub płaszczyznowe o różnej mocy i kącie świecenia. Szeroka gama profili pozwala na tworzenie zarówno płytkich i lekkich lightboxów, solidnych, stabilnych ścianek dwustronnych, a także na budowanie podświetlanych stoisk targowych oraz konstrukcji podwieszanych. 

Zalety

Podświetlane ramy tekstylne to szybki sposób na zwrócenie uwagi klientów. Lightbox to estetyczne rozwiązanie, bardzo proste w montażu oraz demontażu, do wielokrotnego wykorzystania. Wystarczy w dowolnym momencie zmienić tkaninę z grafiką na taką z aktualnym motywem i gotowe. Idealnie sprawdzają się więc zarówno przy ekspozycjach stałych, jak i sezonowych czy mobilnych — na targach, konferencjach oraz innych okazjach promocyjnych.

Podświetlenie krawędziowe

Podświetlenie krawędziowe montowane jest dookoła lub na dwóch przeciwległych bokach ramy.

Podświetlenie płaszczyznowe

Montowane jest na panelu typu dibond na całej powierzchni płyty, tak aby tkanina była równomiernie podświetlona.